Šventės ir renginiai

Mūsų sodyboje galite ne tik pailsėti, bet ir surengti giminės ar draugų susitikimą, švęsti gimtadienius, krikštynas, Šv. Kalėdas, Naujus metus, Mamos ir Tėčio dienas, mergvakarius, bernvakarius, vestuves, įmonių sukaktis ir kitas Jums svarbias šventes. Taip pat siūlome sodybos nuomą įmonių renginiams, konferencijoms ar stovykloms.

Akmenų namelio cokoliniame aukšte yra senovinių plytų salė (47 m2) su terasiniu langu bei išėjimu į lauką, stalais ir kėdėmis (nuomojama tik kartu su Akmenų nameliu)

Šalia Rūpintojėlio namelio ant medinės terasos šiltuoju metu laiku stovi šventinis paviljonas (40 m2), iš kurio atsiveria Nečiūnų ežero vaizdai. Paviljonas gali būti tiek atviras saulėtą ir šiltą dieną, tiek uždaras ir sandarus vėjuotą ar lietingą popietę. Vėsesnę dieną ar vakarą paviljoną galimą šildyti dujiniu šildytuvu. Jame yra kėdės, stalai, apšvietimas, elektra.

Maitinimo paslaugų ir maisto šventėms neteikiame, tačiau mielai parekomenduosime Frankavoje gaminusius šefus arba pasirūpinsime karštais šviežiais kibinais ir sriuba pusryčiams. Taip pat galime pasiūlyti ir kitų tradicinių močiutės virtuvės skanėstų. 


Viskas Jūsų šventei

Viskas Jūsų šventei

Salė su terasiniu langu

Salė su terasiniu langu

Konferencinė įranga

Konferencinė įranga

Lauko pavilijonas

Lauko pavilijonas

Rekomenduojame virtuvės šefus

Rekomenduojame virtuvės šefus

Kibinai su sultiniu iš ryto

Kibinai su sultiniu iš ryto

Mes Aukštadvaryje!

worldmap

Dovanų kuponas

Mūsų sodyboje galite įsigyti dovanų kuponą