Apgyvendinimas

Mūsų sodyboje apgyvendinimui pritaikyti trys nameliai, kuriuose yra miegamieji, svetainės-virtuvės su visa reikalinga virtuvinė įranga, dušai, tualetai, židiniai. Nameliai šaltuoju sezonu taip pat šildomi papildomai, tad puikiai tinka visiems metų laikams. Kambariai erdvūs ir šviesūs – bet kuriuo dienos metu jaučiams jaukumas.

Kiekvieno namelio virtuvėje rasite: stiklines, taures, taureles, puodelius, dideles ir mažas lėkštes, sriubos lėkštes, dubenėlius, 2 salotų dubenis, salotų ir vaisių džiovinimo dubenis, pjaustymo lenteles, 3 dydžių puodus, keptuvę, samčius, peilius, galąstuvus, atidarytuvus, stalo įrankius, kepimo groteles, iešmus ir kt.

Visi nameliai turi balkonus su kavos staliukais ir kėdėmis, terasas su lauko baldais, šalia yra individualios kepsninės (su kepimui paruoštų malkų glėbiu), vietos automobiliams.

Kiekvienam svečiui suteikiama balto satino patalynė ir balti dušo ir veido rankšluosčiai. Dušo ir WC kambariuose rasite tai, kas būtina vonios kambariui: skystą muilą, WC popierių, grindų bei rankų rankšluosčius ir plaukų džiovintuvus.

Kiekviename namelyje gali apsigyventi skirtingas asmenų skaičius, todėl galime pasiūlyti būtent Jums tinkamą variantą: nuomotis vieną, du namelius ar visą sodybą. 

Visoje sodyboje su nakvyne apsistoti gali iki 22 asmenų (iki 33 su papildomomis lovomis bei sofomis-lovomis svetainėse). Vaikai, kuriems nereikalinga atskira lova, neįskaičiuojami į šiuos skaičius.

Mylime gamtą ir gyvūnus, tačiau atsižvelgdami į visų poilsiautojų komfortą, svečių su gyvūnais priimti negalime.

Mes Aukštadvaryje!

worldmap

Dovanų kuponas

Mūsų sodyboje galite įsigyti dovanų kuponą